امروز : 1403/02/31
شعبه بندر گناوه
شرکت بازرسی کالا در  بندر گناوه | خبرگان بین المللی تهران

شرکت بازرسی کالا در بندر گناوه

بندر گناوه یکی از شهرهای استان بوشهر ایران و مرکز شهرستان گناوه است.بندر گناوه یکی از بنادر مهم در حوزه تجارت جنوب کشور است.

گمرک گناوه که پس از گمرک بوشهر دارای بیشترین حجم واردات و صادرات در استان بوده است،که موجب شده تا موسسات مرتبط در امر تجارت این شهرستان مانند اداره کل گمرک، اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره بندر و دریانوردی و …بوجود آمده است همچنین در طول سال های گذشته انبارهای نگهداری کالا ،افزایش تعداد پرسنل و تجهیزات و امکانات حمل و نقل کالا،و ایجاد شرکت های مرتبط با موضوع تجارت و … توسعه و رشد فراوانی کرده است

شرکت بازرسی کالا در بندر گناوه تشکیل شده است که این شرکت در کارهای تجاری و بازرسی به تاجران کمک میکند تا هنگام واردات و صادرات در این شهر به راحتی انجام شود.


امکانات بندر گناوه چگونه است؟

از امکانات این بندر که باعث شده بالاترین رتبه را در سطح اداری پیدا کند. میتوان به وجود انبارهای مسقف و مجهز در گمرک این بندر اشاره کرد.

تجهیزات و امکانات به روز حمل و نقل در این گمرک یکی از مزایای آن است که تاجران را به واردات و صادرات از این بندر ترغیب میکند. هنگام انجام واردات و صادرات در این بندر شرکت های مرتبط حمل و نقل و تجارت وجود دارد که تجار میتوانند کارهای خود را به این شرکت ها بسپارند تا فعالیت های خود را به راحتی انجام دهند .

شرکت خبرگان بین المللی تهران دارای شعب در اکثر شهر های ایران میباشد که شرکت بازرسی کالا در بندر گناوه یکی از این شعب بوده که به انجام کارهای تجاری و بازرگانی کمک میکند.

شرکتهای بازرسی کالا ،باید در امر صادرات و واردات و ترخیص کالا وجود داشته باشد زیرا این شرکت ها برای تجارت در سطح بین المللی ضروری هستند. در ایران شرکتهای متنوع بازرسی کننده کالا وجود دارد که کار بازرسی کالا را انجام می دهند. که شرکت تایکو یکی از آنهاست .

در بین کالاهای وارداتی ،کالاهایی وجود دارند که دارای استاندارهای اجباری هستند که براساس تعرفه کالا و همچنین نظر سازمان استاندارد برای انجام واردات آنها، ضروری و لازم است تا برروی آنها بازرسی انجام گیرد و این بازرسی ها توسط شرکت بازرسی کالا باید انجام شود وخریدار هم وظیفه دارد شرکت بازرسی کننده را معرفی کند و هزینه بازرسی را به عهده گیرد.

در بندر گناوه شرکت بازرسی کالا وجود دارد که زیر نظر شرکت خبرگان بین المللی تهران هستند و فعالیت های بازرسی را در این بندر انجام میدهند .

بندر گناوه یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات غیر نفتی است. در این بندر صادراتی همچون فرش، گیاهان دارویی، احشام زنده، تره بار، صنایع دستی مثل پارچه قلم کار و … انجام میشود و از مهترین کالا های وارداتی در این بندر به محصولاتی مانند لوازم خانگی، ابزار آلات کشتی رانی، ملوانی و ماهی گیری و… میتوان اشاره کرد.پس برای اینکه از صحت و کیفیت این کالا ها مطمئن شد لازم است تا ارزیابی هایی بر روی آنها انجام شود که این ارزیابی ها توسط شرکت بازرسی کالا یا همان تایکو صورت میگیرد.

بازرسی شرکت تایکو، شامل کلیه عملیاتی است که برای تعیین کیفیت و کمیت کالا انجام می دهد. این شرکت دارای صلاحیت فنی و علمی است و علاوه بر آن نیز رازدار و امانتدار بوده و از بازرسی کالا گزارش دقیق فنی را ارائه می دهد. همچنین نیروی انسانی ماهر جهت بازرسی کالا در شرکت بازرسی کالا در بندر گناوه مشغول کار هستند .

در حین بازرسی توسط تایکو چگونگی زمان و مکان بازرسی کالا در اعتبارات اسنادی باید به طور شفاف و دقیق ذکر شود، در صورت نبودن این الزامات ،کالا نمی تواند از گمرک ترخیص شود.در این بازرسی كليه مشخصاتی كه برای بررسی از لحاظ كميت و كيفيت و بسته بندی و ... در نظر گرفته میشود .و هر گونه تغييرات توسط شرکت های ترخیص باید در اسرع وقت به اطلاع شركت بازرسی کالا برسد.

شرکت بازرسی تایکو در بندر گناوه دارای افراد متخصص در زمینه بازرسی است و کمک میکندتا کالا های سالم وارد و یا صادر شود . این شرکت یکی از معتبرترین مجموعه های فعال در عرصه ی بازرسی کالا است که در سریعترین زمان و با مناسب ترین هزینه ها بازرسی از کالا را انجام میدهد. تمامی عملیات این شرکت بازرسی با استفاده از آخرین مقررات بین المللی است و همین امر سبب شده تا بهترین و تخصصی ترین خدمات بازرسی را ارائه دهند.


شرکت بازرسی کالا در بندر گناوه

شرکت بازرسی کالا در بندر گناوه به عنوان نماینده ی شرکت تایکو که دارای سابقه ی درخشان و بهره مندی از متخصصان بازرسی می تواند عهده دار مسئولیت بازرسی از کلیه کالا ها باشد. این شرکت به انجام بازرسی کالا درقبل و حین تولید یا بعد از آن را در بندر گناوه میپردازد و بازرسان متخصصان این شرکت ،بازرسی از ابتدا تا انتهای امور را به عهده میگیرد تا به بهترین نحوه ممکن انجام دهند.