امروز : 1403/05/02
بازرسی کالای صنعتی

بازرسی کالای صنعتی


بسیاری از واحد های صنعتی در طول زنجیره تامین ،برای مونتاژ تجهیزات دقیق ،از بازرسی کالای صنعتی استفاده می کنند.بنابراین ، صحت عملکرد قطعات به وسیله بازرسی کالای صنعتی که توسط کارشناسان حرفه ای انجام می شود تعیین میگردد .این بازرسی جزو بازرسی کالا در این شرکت می باشد.

کالاهای صنعتی باید از کیفیت و استانداردهای ایمنی بالاتری برخوردار باشند، زیرا این اقلام روزانه توسط مردم مورد استفاده قرار می گیرند.

بازرسان متخصص شرکت تایکو در حوزه کالای صنعتی آماده شناسایی و گزارش هر گونه ابهام کیفیتی هستند تا کالا با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار گیرد.

در بازرسی کالای صنعتی توسط شرکت تایکو طیف گسترده ای از بازرسی ها را بر روی کارخانه ها و ماشین آلات انجام می شود که این بازرسی برای تولید کالاها و خدمات ضروری است.

ul هم در این زمینه مقاله ای نوشته که میتوانید به آن هم مراجعه فرمائید.

خدمات بازرسی کالای صنعتی معمولاً طبق توافقات با مشتریان انجام می شود، اما عموماً شامل موارد زیر است:

 • حضور در محل تولید برای مشاهده کالای و گزارش در مورد عملیات تولید و کنترل کیفیت تأمین کننده
 • بررسی آزمون کالای صنعتی توسط تأمین کننده
 • گزارش پیشرفت
 • بسته بندی کالای و علامت گذاری بازرسی
 • تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی و آزمایشات غیرمخرب از طریق آزمایشگاه های معتبر

بعد از انجام موارد گفته شده در قسمت بالا توسط کارشناسان بازرسی تایکو ، گواهینامه ها و گزارشات مربوطه جهت تایید مصالح و تجهیزات و کیفیت کالا ارایه می شود.

شرکت بازرسی تایکو گواهینامه ها و گزارش های بازرسی کالای صنعتی را بر اساس انطباق مواد و تجهیزات با استانداردهای بین المللی ارائه می دهد.

بازرسی کالا های صنعتی در کارخانه ها و سایت های بنادر داخل و خارج از کشور نیز انجام می شود.

در بازرسی کالا به عراق در این حوزه هم فعالیت می شود. محدوده فعالیت های بازرسی کالای صنعتی در تایکو بسته به ماهیت و وسعت پروژه و همچنین اهمیت و حساسیت تجهیزات، مواد و حوزه های فنی را می توان به دسته های زیر طبقه بندی کرد:

 • واجد شرایط بودن، بسته بندی و بازرسی علامت گذاری
 • بازرسی و تست در محل فروشنده / تولید
 • بارگیری نظارت
 • بازرسی تایید قیمت
 • بازرسی قبل از حمل و نقل
 • نمونه گیری و تجزیه و تحلیل

تیم خدمات بازرسی تایکو همچنان به معرفی فناوری های جدید و نوآوری های خدماتی می پردازد که در عین حال خدمات دقیق، مستقل و بی طرفانه را انجام می دهد.

بازرسی ICبازرسی COI  گواهینامه هایی در این زمینه صادر میکنند که در این شرکت قابل ارئه می باشد.

شرکت بازرسی می تواند شما را با اطلاعات مورد نیاز هنگام خرید تجهیزات و کالای صنعتی که برای نصب در کارخانه های دنیا از ارسال به نقاط دیگری در سراسر جهان مجهز کند.

کسب‌وکار شما هر چه باشد، شرکت بازرسی تایکو با شما همکاری می‌کند تا یک برنامه تضمین کیفیت و سفارشی‌سازی شده را که با کالای خریداری شده شما همسو باشد، ایجاد کند وبه شما اطمینان دهد تا نسبت به کیفیت تمام مواد، اجزا و تجهیزات مورد استفاده در صنعت و ساخت و ساز اعتماد کاملی داشته باشید و از انطباق با تمام استانداردهای کالای صنعتی و مقررات کیفیت مربوطه اطمینان حاصل کنید و از بازرسی کالای خود مطمعن باشید.

هیچ خدمتی وجود ندارد.